Larvik svømmeklubb søker trener

Vi søker deg som LSKer svømming                                                                                     

Larvik svømmeklubb (LSK) er en godt etablert klubb (stiftet 1935) med et bredt spekter av utøvere. Vi tilbyr både svømmeskole og konkurransesvømming. I tillegg gjennomfører klubben livredningskurs for skoler, barnehager og andre som har behov for dette.logo-stor-transp

LSK har nå ledig stilling som svømmetrener/instruktør på timebasis, har du lyst til å jobbe for oss? Vi søker nå etter flere svømmetrenere til våre partier. Vi søker deg med erfaring fra svømming og/eller livredning som ønsker å gå inn i en trenerrolle. Det er en stor fordel om du har vært en aktiv svømmer tidligere.

Arbeidsoppgaver

 • Svømmekurs for barn mellom 5 – 12 år
 • Trene LSK sine aktive svømmere
 • Instruere svømmerne på en kvalitativ og profesjonell måte
 • Skape trygghet og trivsel og påse at sikkerheten ivaretas
 • Være med å videreutvikle, planlegge og organisere LSK sitt treningstilbud i samarbeid med sportslig leder, styret og de andre trenere i klubben – sammen er vi gode

Av personlige egenskaper ønsker vi at du

 • Er utadvendt og trives med å omgås mennesker
 • Har evnen til å motivere og trives med å jobbe med barn og ungdom
 • Er ansvarsfull, strukturert og kan jobbe både i team og selvstendig
 • Har godt humør og gode samarbeidsevner
 • Behersker norsk muntlig godt og har gode kommunikasjonsevner

Vi tilbyr

 • En godt etablert svømmeklubb som er i utvikling
 • Et hyggelig og positivt arbeidsmiljø
 • Lønn etter avtale

Du må være over 18 år, sertifikat for bil er en fordel. Ved ansettelse kreves politiattest og gyldig livredningsprøve. Livredningsprøven må fornyes årlig, og dekkes av klubben. Høres dette spennende ut og du kunne tenke deg å bli en del av vår klubb, vil vi gjerne at du sender en søknad m/CV til leder@larviksvommeklubb.no innen 15.4.18

For nærmere informasjon om stillingen ta kontakt med leder Ella Cathrine Schøning tlf. 928 03 951.